Šperky Hero zdobené kameny Swarovski

Milí přátelé!

Jmenuji se Pavla Hrdinová a vítám Vás na svých stránkách ŠPERKY HERO. Šperkům se věnuji už mnoho let, tvořím z Jabloneckého skla a pořádám kurzy korálkování. V poslední době jsem se ale zamilovala do kamenů Swarovski. Oblíbit si crystaly Swarovski je snadné - tolik úžasných tvarů a barev, nekonečné množství kombinací! Crystaly Swarovski donutí vaši fantazii pracovat na plné obrátky.

Někdo preferuje jednoduchost a ocení samotný crystal Swarovski (například úžasné Srdce Bermuda Blue Swarovski), jinému se líbí  veselé kombinace barev, které nabízejí obruče Rivoli Swarovski,  kameny Rivoli Swarovski mají přes osmdesát odstínů - to už je z čeho vybírat a kombinovat....  

Své šperky jsem pojmenovala Šperky Hero. Po sobě.
Vyslovuji také "hero", protože mé jméno  pochází
původně  z latiny (nikoli z angličtiny)

a já jsem byla dříve latinářkou, než jsem se stala šperkařkou.
Tak proto "hero"  :-)
A jaké jsou Šperky Hero?

  • zdobené  originálními kameny Swarovski
  • krásné a elegantní, nápadité a nepřehlédnutelné
  • v mnoha fantastických barvách kamenů Rivoli Swarovski
  • s novými barvami kamenů Fancy Stone Swarovski
  • na kvalitních českých komponentech bez niklu
  • vyrobené  u nás doma,   s láskou a pečlivostí

cms-img

Šperky Hero zdobené kameny Swarovski na modelce. To je moje dcera Katka :-)

Pro lepší představu, jak vypadají šperky na člověku, jsme některé kousky nafotili na naší Katce. U fotografií šperků na modelce lépe zhodnotíte velikost crystalu, způsob zavěšení náušnic, délku řetízku a podobně.  Můžete se například podívat, jak hezky sedne na krku obruč Rivoli Swarovski, crystaly Swarovski úžasně vyplní celý výstřih.  Čtyřlístek se slzičkami Swarovski je opravdu nepřehlédnutelný - koukněte!  Srdce Bermuda Blue Swarovski má skutečně luxusní barvy i velikost - Katce sluší a vám bude slušte také :-) Dáváte-li přednost jemnějším šperkům, prohlédněte si úžasné Fancy Sone Swarovski - čtverečky s nádherným brusem na krásných komponentech - Katka má na sobě šperky ve fantastické barvě Indian Pink :-)


Fotky najdete v detailech produktů, postupně budu přidávat další....

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit